За порушення в нарахуванні зарплати франківські підприємці сплатили штрафи

Внаслідок вжитих заходів з легалізації заробітної плати від івано-франківських роботодавців до бюджету надійшло майже 50 тис. грн.
100_shtuk (33)

За січень-травень 2016 року в результаті проведеної роз’яснювальної роботи з 187 суб‘єктами господарювання  щодо недопущення ними нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче встановленого законодавством  мінімального рівня, виплати заробітної плати без сплати до бюджету податку на доходи фізичних та єдиного соціального внеску, порушення термінів виплати заробітної плати та перерахування до бюджету податків та внесків 171 СГД підвищили рівень заробітної плати.

Крім того, за цей період відбулось 5 засідань міської робочої групи з координації діяльності в напрямку легалізації виплати зарплати та зайнятості населення, створеної при міськвиконкомі, до складу якої входять і податківці. Загалом на комісії з цього питання заслухано 39 суб’єкти господарювання та проведено інформаційно-роз‘яснювальну роботу з 85 посадовими особами підприємств, які допустили порушення трудового законодавства при виплаті зарплати найманим працівникам.

Відтак бюджет додатково отримав 49,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Дотримання трудового та податкового законодавства при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам на постійному контролі у івано-франківських податківців, який дозволяє забезпечувати стабільні надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб.

Читайте також:  Американські вчені діагностують депресію за постами в Інстаграмі

Джерело.