Через пластикову пляшку на Франківщині до лікарні потрапив 2-річний хлопчик

Дворічного хлопчика із села Тишківці Городенківського району на Івано-Франківщині доставили в реанімацію обласної лікарні. Дитина отримала термічні опіки обличчя та грудей 2-3 ступеня.Його батьки розпалювали на вулиці піч пластиковою пляшкою з під фарби.
1337573

“Хороша порядна сім’я. Крім Максимка виховують ще старшого хлопчика. Він закінчив 3-й клас. В селі не було газу. Відключили на три дні для профілактики.То люди виходили зі становища, хто як міг. Хтось електрикою користувався, хтось розпалював старі печі на дровах”, – розповідає лікарка з місцевої амбулаторії Людмила Крива.

Пічка в сім’ї Голубиків стояла на дворі. Батьки розпалили вогонь, а потім вирішили спалити там ще й стару пластикову пляшку з-під фарби.

“Пляшка була закручена. Коли нагрілася від вогню, під тиском просто вибухнула. Поруч печі бавився хлопчик. Ця розжарена пластмаса впала та прилипла дитині на обличчя та грудну клітину”, – додає лікар.

Дитину з термічними опіками негайно госпіталізували до районної лікарні в Городенку. А вже звідти перевели в обласну дитячу лікарню в реанімацію. Зараз стан дитини стабільно важкий. Хлопчик отримав опіки 2-3 ступеня.

Читайте також:  Хрещені вогнем: серія листівок про АТО

Джерело.