У Татарові продадуть з аукціону відпочинковий комплекс

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж діючий оздоровчо-відпочинковий комплекс у Татарові, Івано-Франківської області.

 komplex04072016

Об’єкт знаходиться в Українських Карпатах, біля підніжжя гори Хом’як у долині ріки Прут.

Оздоровчо-відпочинковий комплекс було здано в експлуатацію у 2007 році. На сьогодні він складається із шести смерекових двоповерхових котеджів, у яких одночасно можуть проживати до 90 відпочивальників. Крім того, на території комплексу є просторий ресторан-колиба.

Загальна площа комплексу становить 1394,7 м2, із яких котеджі займають 1055,4 м2, а ресторан –  339,3 м2. Ще 148,6 м2 відведено під нежитлові приміщення гаражу. В одному лоті із будівлями йде і чотири земельні ділянки, загальною площею 0,68 га.

Оздоровчий комплекс підключено до мереж електро-, водопостачання та водовідведення. Опалення забезпечується від автономної котельні.

Початкова ціна лоту – 18,02 млн грн.

Аукціон з продажу об’єкту, який перебуває на балансі ПАТ «Енергобанк», відбудеться 26 липня з 9 до 12 години на електронному майданчику Української універсальної товарної біржі. Подати заяву на участь у ньому можна до  17 години 21 липня.

Читайте також:  У туристичному Татарові почали зупинятися пасажирські потяги

Джерело.