Як підвищити самооцінку?

Кілька порад, які покликані допомогти!

e32e432423

Читайте детективи
В університеті штату Огайо провели цікаві дослідження. Виявилося, що детективні романи з заплутаним сюжетом допомагають підняти самооцінку! У той час, як люди зі звичайним рівнем самоповаги просто стежать за захоплюючим сюжетом, ті, хто вважає себе лузерами, намагаються вгадати, хто ж головний лиходій. І якщо це вдається, людина отримує підтвердження того, що він розумний і проникливий!
Будьте переможцем
Нейропсихолог Ян Робертсон вважає, що довіру до себе треба будувати на біологічному рівні, за допомогою маленьких перемог. Пропонуйте оточуючим пограти в ту гру, в якій ви напевно будете переможцем. Заводьте в розмові ту тему, яку ви знаєте добре і в якій можете виступати експертом. Чим більше буде таких от маленьких перемог, тим впевненіше ви будете себе почувати.

Норма і ще трохи
У Penn State University з’ясували цікаву річ: протиотрутою від відчуття власної нікчемності можуть бути …зайві спортивні тренування! Іншими словами: давайте собі не звичайне навантаження, а трохи більше. Наприклад, якщо ви завжди присідає 10 раз, виконайте вправу 12 разів. Якщо робите зарядку протягом 15 хвилин, зробіть сьогодні на 5 хвилин довше. Невелика фізична втома компенсується приємним усвідомленням того, що ви можете більше!

Віртуальна сповідь
Ми всі знаємо, що листи можуть мати терапевтичний ефект. Дослідження в університеті Хайфи (Ізраїль) показало: через два місяці після того, як студенти поділилися в Мережі своїми переживаннями (абсолютно анонімно, звичайно), їх рівень самооцінки значно виріс. Сповідуючись перед кимось, хто нам невідомий, отримуючи зворотний зв’язок у вигляді підбадьорливих постів, ми можемо відчути себе краще.

Читайте також:  Названо найпопулярніше дитяче ім'я у світі

Джерело.