Ющенко закинув свою “дачу” з церквою і водяним млином у Карпатах

Світлини нинішнього стану дачі екс-президента України Віктора Ющенка виклали у соцмережі.

13615180_1103356583077395_3898803170313470260_n

Неподалік села Татарів на Прикарпатті серед родзинок Карпатського природно-заповідного парку Женець — дача екс-президента України Віктора Ющенка.

Все завмерло. Позаростало. Недоглянуто. Видно, що вже роками сюди не інвестується, і не розбудовується. Все законсервовано“, — розповідає у соцмережі пркиарпатець Юрій Романюк, який на підтвердження виклав десятки світлин.

 

“Такий він господар був: як в державі, так і на власному обійсті…Але яке воно власне — це ж територія Карпатського національного природного парку”, — коментує світлини Володимир Безгачнюк.

 

Заповіднику належать понад чотири тисячі гектарів землі. В’їзд на територію платний: з дорослого 10 гривень, з дитини — п’ять, для місцевих — безкоштовно.Об’єкт під умовною назвою “дача Ющенка” або “готель президента” в екскурсійний маршрут не входить. Нині будинок зачинений на замки, а окремі двері підперті дошками.

 

Котеджне містечко, за інформацією ЗМІ, мало прийняти перших гостей навесні 2014 року. На території будували власну пасіку, ставок, водяний млин і навіть церкву. По всій території — будиночки охорони. А ось так зараз виглядає колиба на “дачі Ющенка”.

 

Варто додати, ще у січні 2016 року Віктор Ющенко святкував різдвяні свята на дачі в Карпатах та фотографувався з прикарпатськими артистами.

 

 

Читайте також:  Відкрилась приголомшлива правда, чому Ющенко звільнив Гриценка з посади міністра оборони

Джерело.