Жахлива розповідь секс-рабині після втечі від ІДІЛу: відео

Одному із західних ЗМІ 18-річна секс-рабиня, якій вдалося втекти від жорстоких терористів, розповіла про весь жах, який відбувається під гнітом бойовиків.

Ці нелюди захоплюють у полон молодих дівчат та малолітніх дітей, а потім продають, як секс-рабинь!

18-1467922664g4nk8-520x311

Терористи розміщують зашифровані оголошення про продаж дівчат в додатках Telegram. Одне з таких оголошень містить текст:

Незаймана. Красива. 12 років. Ціна $ 12500. Скоро буде продана.

За підрахунками розвідки, наразі в полоні у терористів знаходиться близько 3000 дівчат, яких вони ґвалтують та калічать, продають у «користування» іншим нелюдам. Що найстрашніше, що серед цих нещасних полонянок є і маленькі діти віком від 5 років! Їх теж продають, як секс-рабинь…

 

Деяким невільницям вдається втекти, проте це одиниці. Більшість відловлюють і повертають назад, де їх чекають ще більші знущання.Інші – гинуть від мін та розтяжок, які підкладають терористи.

“Щасливиця”, якій пощастило втекти з пекла і залишитися, принаймні, живою, це Ламія Аджи Башар. Вона чотири рази намагалася втекти, але її повертали. Остання спроба – увінчалася успіхом, але вона пережила жахливі події: під час втечі з нею було ще двоє невільниць – 8-річна Алмас та 20-річна Кетрін. Вони потрапили у пастку, де підірвалися на міні. Двоє супутниць Ламії загинули на місці, а сама дівчина отримала жахливі опіки та осліпла на одне око.

ap_16180433219965

Дівчина розповіла, як потрапила до полону – її та її сестер та братів захопили терористи ІДІЛ під час збройного нападу на рідне селище. Це трапилося у 2014 році. Нещасна поділилася:

В кінці-кінців мені вдалося втекти від цих невірних. Навіть якби я втратила обидва ока – воно б було того варте…

Наразі дівчина знаходиться під опікою свого дядька в Іраку, який хитрощами допоміг їй втекти з полону заплативши за неї, ніби клієнт, 800 доларів. На сьогодні, 9-річна рідна сестра Ламії знаходиться у рабстві у бойовиків…

86d7b4497d19b2555adc0ce2bb0b9f83

Ламія розповіла журналістам, що її першим «власником» був командиром ІДІЛу. Вона дуже потерпала від постійних знущань та насилля, аж поки не була продана бойовику, який створював бомби та пояси-смерті для терористів-смертників. Він змушував її допомагати йому та робити вибухівки.

Поневолюють жінок ісламісти езиди. Їхнє віросповідання – це суміш ісламу, християнства та зороастризму.

Боже, спаси і відведи

Джерело.

загрузка...