Народний депутат від Прикарпаття розказав, як з кожного українця незаконно стягують по 150 гривень щомісяця

Небажання представників влади почути мільйони українців, які стикнулись з тарифною проблемою, може призвести до соціально-політичного загострення в країні вже восени.

6f35c201cc0879d4d1acc0fa4e48f30b

Про це  заявив народний депутат від партії “ВОЛЯ” Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу “Рада”.

 

“Ми продовжуємо нашу боротьбу за те, щоб тарифи були знижені“, — заявив нардеп.

 

Він зазначив, що партію “ВОЛЯ” дуже непокоїть те, що влада та більшість не звертають увагу на вимоги представників демократичних політичних сил, зокрема політичної партії “ВОЛЯ”, які уже другий тиждень поспіль блокують трибуну парламенту, щоб звернути увагу Президента, Уряду, прем”єр-міністра, більшості до тарифної проблеми, яку вони створили.

“Сьогодні вони 150 гривень з кожного українця від малого до великого оббирають кожний місяць. Це в рік 72 мільярди гривень, з яких 60 мільярдів гривень іде в кишені Ахметову, Фірташу, Льовочкіну, Бойко, Пінчуку, Коломойському, Боголюбову і іншим власникам нафтогазових компаній , і 12 мільярдів — іде в держбюджет у вигляді ПДВ“, — повідомивДерев’янко.

“Це свавілля, яке уряд Гроймана-Яценюка-Порошенка почали здійснювати, коли прийшли до влади, не має ніяких меж”, — заявив парламентар.

Він підкреслив, що необхідно прийняти рішення в парламенті стосовно створення ТСК щодо обґрунтованості підвищення тарифі та ухвалити пакет законів, які дозволять знизити ціни на газ.

“Це є дуже небезпечно, тому, що в країні йде війна. І небажання почути мільйони українців, на превеликий жать, може привести до загострення соціально-політичної ситуації вже восени”, — вважає Дерев’янко.

Нагадаємо, політична партія “ВОЛЯ” координує свої дії щодо боротьби проти підвищення тарифів та узурпації влади Президентом України з іншими демократичними силами в парламенті. Вони розпочали безстрокове блокування парламенту до виконання їхніх вимог.

Читайте також:  Прикарпатці зможуть безкоштовно спробувати себе в програмуванні

Джерело.