Звільнений Руслан Коцаба вже п’є пиво “за свободу і справедливість” (фотофакт).

Франківську блогер Руслан Коцаба, якого кілька годин тому виправдав Івано-Франківський апеляційний суд, вже вийшов на волю і п’є пиво.

36_main


Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила захисник Коцаби Тетяна Монтян.

 

Руслан в Ронделі. П’є за свободу, за справедливість і за вас усіх – усіх тих, хто підтримував, допомагав, чекав і вірив“, – повідомила адвокат.

 

 

12 травня Івано-Франківський міський суд визнав винним Руслана Коцабу у перешкоджанні діяльності ЗСУ в особливий період і призначив покарання у вигляді  3,5 років ув’язнення.

 

Державної зради, в якій Коцабу звинувачувала прокуратура, суд у діях блогера не побачив, а його матеріали для російських ЗМІ розцінив як реалізацію права на свободу слова. Також суд скасував арешт на майно, яке було вилучено під час арешту  Коцаби. Прокуратура просила для обвинуваченого 13 років ув’язнення.

Після вироку Івано-Франківського міського суду  Коцаба та його обидва адвокати заявили про намір апелювати рішення міського суду. Блогер своєї вини не визнає.

 

22 червня суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Олександр Васильєв, якому випав розгляд справи блогера, подав заяву на самовідвід. Своє рішення він пояснив тим, що часто відвідує окуповану територію, де має близьких родичів, рухоме та нерухоме майно, а ці факти «відповідно як до національного законодавства, так і до європейського,  можуть бути використані кожною зі сторін процесу як такі, що викликають сумнів у неупередженості судді». Тоді Апеляційний суд Івано-Франківської області взявся за розгляд заяви судді.

 

Раніше Коцаба  оприлюднив звернення до Президента «Я відмовляюсь від мобілізації».

 

Читайте також:  Підприємці винайшли спосіб продавати пиво без ліцензії і касових апаратів

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...