Канікули на роботі: Прикарпатські юнаки і дівчата заробляють свою першу зарплату

Чимало старшокласників та студентів, бажаючи з користю провести літо, шукають додатковий заробіток. У соціальних мережах часто можна побачити публікації із запитами такого змісту.
DSC_1543-880x440Цьогоріч Рогатинська міська рада вирішила розв’язати цю проблему і запропонувала молоді (насамперед з пільгових категорій, а відтак – усім охочим) у вільний від навчання час долучитись до громадських оплачуваних робіт.

Для участі в них зголосилось 15 юнаків та дівчат, котрі мріють заробити свою першу зарплату. 13 липня вони вже приступили до роботи, яку передбачили підприємства житлово-комунальної сфери міста: хлопці прибирають приміщення майбутнього музею «Опілля», виносять сміття, землю, різноманітних непотріб, який накопичився тут з роками, а дівчата господарюють у сквері біля пам’ятника «Борцям за волю України», очищаючи бруковані доріжки від трави. Розповідають, що довідались про роботу з Інтернету, і вирішили самостійно заробити кошти на власні потреби. Пластун Роман Пилипів і студент агроколеджу Андрій Романчук, зауважують, що не цураються праці, тож зраділи нагоді провести літо з користю. Їхню думку підтримують і дівчата, додаючи, що хочуть самі себе забезпечити та й  батьки задоволені, коли діти не сидять в соцмережах.

На фінансування робіт з міського бюджету передбачили 70 тис. гривень. Організація і проведення громадських робіт здійснюється на підставі договору, який уклали районний центр зайнятості і підприємства житлово-комунальної сфери.

“Приклад такого працевлаштування молоді перший на теренах області і, можливо, України, тож необхідно було розробити окремий трудовий договір, – пояснює директор Рогатинського РЦЗ Петро Числяк. Молоді люди віком від 14 до 18 років працюють по 4 години щодня. За це отримуватимуть мінімальну заробітну плату у розмірі 1450 грн. Крім того, у міській раді обіцяють преміювати юнаків та дівчат за добре виконану роботу”.

Читайте також:  Майже третина українських заробітчан у Польщі втратила роботу: деталі

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...