Україна та ЄП посилять спільну боротьбу проти пропаганди РФ, – Геращенко

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілася з депутатами Європарламенту від групи лібералів і демократів Гансом Ван та Петрасам Ауштревічусом, де обговорили посилення спільної боротьби проти російської пропаганди та звільнення заручників.

13770250_1046637335424079_8336493666151350050_n

Про це вона повідомила у Facebook.

“Обговорили питання безвізового режиму; реформи в Україні; мінський процес і перспективи продовження санкцій проти РФ за невиконання мінських угод; наслідки нідерландського референдуму в контексті ратифікації Угоди про асоціацію та наслідки для ЄС результатів Brexit. Наші друзі з Європарламенту запевнили, що восени, вірогідніше за все у вересні, в Європарламенті буде розглянуто безвізовий кейс для України. Ми також маємо посилити спільну боротьбу проти російської пропаганди, аби європейські країни отримували більше об’єктивноі інформації про ситуацію на Донбасі і в Криму. Також говорили про необхідність посилення спільної боротьби за звільнення заручників і політв’язнів, що їх утримують на окупованих територіях та в РФ”, – написала вона.

Вона також зазначила, що на зустрічі також були присутні політики, чиї політичні сили співпрацюють з Альянсом лібералів, зокрема Сотник та  Катеринчук.

“До речі, європейські ліберали заклики демократичні сили в України підтримувати уряд на шляху до реформ, і не витрачати час на чвари”, – додала вона.

Читайте також:  Каспаров “наїхав” на Обаму через його нерішучість в “українському питанні”!

Джерело.