Втеча ув’язнених під Києвом: Термінове повідомлення для жителів і гостей столиці!

У середу, 20 липня, ввечері Коцюбинської колонії під Києвом втекли близько 50 ув’язнених.
1469076853_sizo-720x340-700x331
Про це повідомив в Facebook громадський активіст і керівник порталу Dtp.kiev.ua Влад Антонов.” data-type=”trSpan”>«Вечір перестає бути млосним.
Бунт під Києвом в Коцюбинській колонії/поселенні, кажуть втекла частина ув’язнених. Місцеві поліцейські по тривозі викликані зі спецзасобами на місце. Таксистам приходить попередження не брати нікого в районі. Європейські хроніки з кожним днем все жорсткіше і різноманітніше», — написав він.

Як стало відомо «Обозревателю», днями з колонії пішли дві людини. Поліція тоді розсилала орієнтування, щоб повернути ув’язнених назад. Подібних випадків за місяць відбувається кілька.
На офіційному сайті Управління державної пенітенціарної служби України сказано, що зазначене виправний заклад – «мінімального рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до обмеження волі».
Пізніше в прес-службі Нацполиции Київської області 112.ua повідомили, що в Коцюбинському між охоронцями і ув’язненими стався конфлікт, який незабаром був улагоджений. На перевірку не з’явилися троє ув’язнених.
За словами Антонова, причиною бунту стало побиття ув’язненого

.

Читайте також:  Франківські патрульні підтримали естафету віджимань (відео)

Джерело.