Фракцію Радикальної партії у повному складі викликають на допит у справі про спробу дачі хабара Ляшком у 2015 р.

Усіх народних депутатів з фракції Радикальної партії викликають на допит до Генеральної прокуратури України як свідків у кримінальному провадженні за фактом пропозиції неправомірної вигоди керівника цієї фракції Олега Ляшка.

1201_114900

“Фракцію Радикальної партії у повному складі викликають на допит до Генеральної прокуратури! Такого ще в історії українського парламентаризму не було, щоб всіх депутатів опозиційної фракції мало не щодня тягали на допити”, – написав О. Ляшко на сторінці у Facebook у п’ятницю.

Він також виклав фотокопію документа від Генпрокуратури на адресу першого заступника керівника Апарату Верховної Ради Петра Боднара, в якому зазначено, що надсилаються повістки про виклик на допит всім нардепам від фракції Радикальної партії.

При цьому О. Ляшко звернув увагу, що це повідомлення надіслано з Генпрокуратури 15 червня, а зареєстровано в апараті Ради лише 29 липня.

У документі також зазначено, що про результати вручення повісток депутатам потрібно поінформувати Генпрокуратуру до 3 серпня.

Наразі у складі фракції Радикальної партії – 21 депутат.

Читайте також:  В Івано-Франківську відбулося віче радикальної партії (Фото)

Джерело.