Українська етнічна еротика від фотографа Ładna Kobieta 18 +

Фотограф Анна Сеник, відома під псевдонімом Ładna Kobieta, працює у напрямі етнофотографії. Її роботи – це не просто фото, це історії із своїм сюжетом, героями та ідеєю. Вони цікаві та самобутні. Та, мабуть, найбільшого ажіотажу свого часу набула серія робіт фотографа під назвою “Купання”.

fullsize-13

У ролі звадбливої української красуні виступила модель Ольга Лісовська. Зйомки проходили на річці Прип`ять, що на Київщині. За задумом автора, на фото відтворено старовинний обряд купання, під час якого єдиним одягом, який залишався на дівочому тілі, була проста сорочка.

— Шукали відлюдне місце.– Розповідає Анна Сеник у інтерв`ю gazeta.ua. – Там, де Прип’ять впадає в Дніпро і починається Київське море, тільки рибалки коропів ловлять, — розповідає Анна. — Ми переправилися човном до Чорнобильської зони. На витоптаних рибацьких п’ятачках зручно знімати. І з берега ніхто не підійде. Хіба що десь далеко човник пропливе. Але їм усе одно — ловлять рибу.

Фотограф і модель стояли по коліна в річковому мулі. Працювали 1,5 год.

Отож, пропонуємо насолодитися красивою історією під назвою “Купання”:

fullsize

fullsize-17

fullsize-15

fullsize-14

fullsize-1

fullsize-2

fullsize-3

fullsize-4

fullsize-5

fullsize-6

fullsize-7

fullsize-8

fullsize-9

fullsize-10

fullsize-11

fullsize-12

У фотомистецтві Анна Сеник намагається творити напрям «української автентичної фотографії». Більше її робіт можна перглянути на сайті Ładna Kobieta.

Читайте також:  Неймовірна краса: гірський рятувальник показав, як виглядають засніжені схили Карпат (фото)

Джерело.