У Франківську знайшли під будинком тіло 12-річної дівчинки

Сьогодні о 02.36 в ОКЦ У ДСНС в області надійшло повідомлення про необхідність надати допомогу працівникам поліції у відчиненні вхідних дверей квартири по вул. Паркова в м. Івано-Франківськ.

Про це повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Івано-Франківської облдержадміністрації.

До місця виклику направлено два відділення ЧСПТ АРЗ СП на АПД-2 та АД-30(131)ПМ 506. На момент прибуття до місця виклику на місці знаходились працівники поліції та слідчо-оперативної групи.

Під будинком на газоні знаходилось тіло громадянки 2004 р. н.

“Вдома нікого не було. Через дві години приїхала тітка неповнолітньої.Дівчинці 12 років, проживала з матір’ю, яка не була вдома на той період часу”,
– розповідає Алла Бойчук.

Тоді ж на місці працювали ртувальники, які по автодрабині потрапили в квартиру та надали допомогу працівникам поліції по відкриванні вхідних дверей квартири для вияснення обставин події.

Правоохоронці увімкнули комп’ютер та, переглянувши історію дій, встановили, що остання дія – видалення сторінки загиблої з соціальної мережі ВКонтакті. Також поліцейські з’ясували, що у дівчинки були непорозуміння з молодим хлопцем, особа якого встановлюється. Крім того, було вилучено щоденник, який опрацьовують правоохоронці, але уже знайдено напис некаліграфічним почерком: “Мамо, вибач”. Букви були нечіткі, що свідчить про неспокійний стан дівчинки. Також у щоденнику неповнолітня пише про нерозділене кохання: описує відносини з хлопцем, але не вказуючи ім’я.

Уже згодом прийшла і мама загиблої.

“З матір’ю поговорити досі не вдалося. Жінка в шокову стані”, – додала Алла Бойчук.

Умови проживання нормальні, сусіди нічого прокоментувати ще не змогли. Навчалася неповнолітня у 22 школі в м. Івано-Франківськ. Правоохоронці уже намагаються поспілкуватися з друзями та однокласниками загиблої.

Читайте також:  На Прикарпатті знайшли повішеною на дереві 18-річну дівчину

Наразі правоохоронці, в ході проведення слідчих дій, схиляються до версії про самогубство.

Відомості про подію внесено до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за ч. 1 Ст. 115 ККУ (умисне вбивство без кваліфікуючих ознак). Слідство триває.


Джерело.