Поліція відремонтує свої авто за завищеною ціною

Департамент патрульної поліції з 27 липня по 8 серпня уклав низку угод на техобслуговування поліцейських автомобілів Toyota «Prius» в різних містах України на загальну суму 5,88 млн грн.

56576878

Про це повідомляється в системі «Прозорро», пишуть «Наші Гроші».

Замовлено послуги з технічного обслуговування і ремонту поліцейських автомобілів в 2016 році в дев’яти містах. Дані про кількість «Пріус» в тендерних угодах відсутні.

Ціни на однакові послуги для однакових автомобілів в різних містах істотно відрізняється, іноді в кілька разів.

У більшості випадків дорожче коштувати поліції послуги ВАТ «Івано-Франківськ-Авто» з «Української автомобільної корпорації» Таріела Васадзе.

Наприклад, розвал/сходження в Одесі за 307 гривень – це в три рази дорожче таких же робіт в Чернігові. Передній важіль за 5126 грн. коштує в п’ять разів дорожче, ніж у Києві, при порівнянній ціні за роботи по заміні важеля. Так само дорого коштують передні гальмівні колодки – 1880 грн., що в чотири рази дорожче, ніж в Харкові – 450 грн. при порівнянній ціні робіт по заміні колодок.

В даний час тривають тендери по інших містах присутності автомобілів Тойота Прус.Очікується укладення угод ще як мінімум по десяти містах України. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/08/12/politsiya_vidremontuie_svoi_avto_za_kosmichnoyu_tsinoyu_770642

Читайте також:  19-річного хлопця, який пішов по гриби і не повернувся, знайшли мepтвим

Джерело.