Джаред Лето запропонував зняти фільм про Джокера

За словами актора, сцен, які не увійшли до “Загону самогубців”, достатньо для створення ще одного фільму
????????????

Джаред Лето, який зіграв Джокера у фільмі Девіда Ейра “Загін самогубців”, заявив про те, що Голлівуд міг би зняти окремий фільм про його персонажа. За словами актора, під час роботи над “Загоном самогубців” було знято стільки сцен за участю Джокера, що їх може вистачити на окрему картину, повідомляє Variety.

“Я думаю, що багато що показав в кожній сцені, але довелося відфільтрувати масу божевілля, тому що я перепробував багато варіантів гри”, – додав Літо. Раніше Лето розповів про те, що з “Загону самогубців” було вирізано багато сцен за участю Джокера, в результаті його персонажу дісталося у загальній складності 15 хвилин екранного часу.

Фільм розповідає про загін лиходіїв із коміксів, які будуть разом рятувати світ. Вони отримують завдання від Аманди Воллер, голови надсекретного урядового агентства, відправитися на дуже відповідальну місію, під час виконання якої вони повинні послужити вищому добру. Або померти, намагаючись завершити місію. Раніше повідомлялося про те, що “Загін самогубців” показав самий успішний старт у прокаті в Україні.

За перший день фільму вдалося зібрати 6,9 мільйона гривень. За перший вікенд у світовому прокаті картині вдалося зібрати 267,5 мільйонів доларів.

Читайте також:  Хакери зламали систему міжнародного аеропорту Варшави

Джерело.