На палю таких царів, – на російському ТБ виступили з критикою Путіна

На російському каналі “Россия 1” пролунала жорстка критика президента Росії Володимира Путіна. Ба більше в ефірі навіть прозвучав заклик до імпічменту глави Кремля.

718364

Такі скандальні заяви наважився озвучити кандидат у Державну думу Росії від опозиційної “Партії народної свободи” (ПАРНАС) В’ячеслав Мальцев.

Це відбулось під час офіційних дебатів парламентських партій.

Як виходить: винні бояри, а цар – чудовий. Якщо цар не знає, що твориться в державі, то такого царя треба в психлікарню саджати. Якщо він знає і не заважає цьому, то його треба саджати в тюрму. Якщо знає і помагає цьому, то на палю треба саджати таких царів,
– різко заявив представник ПАРНАС.

Цікаво, що на ці його висловлювання глядачі у студії активно плескали. За словами Мальцева, саме Путін гальмує розвиток російської економіки.

“Економіка Росії залежить від волі Путіна.В нього хороший настрій – в нас погана економіка. В нього поганий настрій – в нас дуже погана економіка”, – сказав Мальцев.

Він також додав, що саме нинішній глава Кремля втягує Росію у війну з братським народом.

“Ми об’єднались з єдиною метою – врятувати Росію від кривавої революції. Тому ми закликаємо конституційний шляхом, шляхом імпічменту, відсторонити від влади головне гальмо, що заважає нашій економіці і політиці”, – додав опозиціонер.

Виступ Мальцева можна побачити з 21 хвилини на відео.

 

Читайте також:  6 iнcyльтiв і 2 клiнiчнi cмeртi: волонтерка просить врятувати дитину з унікальним cиндрoмoм

Джерело.