Тимчук: Терористи нарощують боєздатність практично по всій зоні АТО

Триває процес нарощування боєздатності формувань російсько-терористичних військ практично по всій зоні АТО

1408080646_dmitry_timchuk

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомив народний депутат України, координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

У район Донецька через Алчевськ, Дебальцеве, Вуглегірськ прибувають конвої постачання. За останню добу зафіксовано прибуття 22 транспортних одиниць і 4 одиниці спецтехніки (пересувні ремонтні майстерні). Через Сніжне і Шахтарськ на Донецьке напрямок перекинута ротний тактична група терористів (приблизно 100 осіб, 6 танків, 8 ББМ, 5 армійських вантажівок).

У “навчальному центрі” в районі Луганського аеропорту бойовики продовжують удосконалювати свої “бойові навички”, проводячи тактичні навчання з бойовою стрільбою під керівництвом інструкторів з Росії. Всього на даний момент до цих заходів залучено до 10 одиниць бронетехніки, включаючи 4 танки.

На ділянці Сокільники – Кримське ротна тактична група бойовиків, яка прибула вчора, зайняла позиції в глибині бойових порядків російсько-терористичних військ, їй відведена роль резерву.

На ділянці на схід від Луганська триває зосередження артилерії російсько-терористичних військ. Відзначається прибуття до раніше розгорнутої тут артилерійській батареї (4 одиниці САУ 2С1 “Гвоздика”), ще одного артпідрозділу (3 гаубиці Д-30).

У Петровському районі Донецька зафіксовано появу нового формування російсько-терористичних військ (доукомплектуваний підрозділ зі складу бандформування “Опло”, яке прибуло з південного напрямку). У складі формування – близько 110-120 бойовиків, 2 зенітні установки ЗУ-23-2 на транспортних платформах, 5 ПТРК і до 10 великокаліберних кулеметів різних типів і модифікацій. Також у складі формування 2 джипи, 9 армійських вантажівок, 1 БМП-1, 1 БТР-80, 1 БТР-70.

джерело espreso.tv

Читайте також:  Частина сіл Луганщини залишилася без води через обстріли