В Івано-Франківську відкрили перший магазин-салон електромобілів

26 серпня у Івано-Франківську, за адресою вул. Галицька 80 а, відкрили магазин-салон електромобілів „Volt”.
DSCN8180

Це перший в Івано-Франківську магазин-салон електромобілів та гібридів, тобто моторів з електричним приводом. Також тут будуть представлені всі моделі електротранспорту – електровелосипед, електроскутер, гіроборд та гіроскутер.

„Ще років десять тому на ринку з’явилися автомобілі-гібриди Toyota Prius. Відомі голлівудські актори купували такі автомобілі для того, аби підкреслити свій статус, як захисників довкілля. В Україні небагато людей могли собі дозволити купити такий автомобіль. Але за цей час ситуація змінилася, кожного дня електротранспорт стає більш доступним.Сьогоднішня вартість електромобіля від 10 до 20 000 доларів і вони стають доступними для наших людей.

Ми живемо в переломному періоді, коли електромобіль повністю замінює автомобіль з двигуном внутрішнього згорання, економить кошти, береже навколишнє середовище, а це – лише плюси.

Для мене, як для батька двох дітей, довкілля є дуже важливим. Звичайні автомобілі викидають у повітря дуже багато шкідливих речовин. А електромобілі не шкодять довкіллю”, – розповідає керівник компанії „Volt grоup” Тарас Назарук.

Люди, які хочуть заощадити свої кошти все частіше пересідають на такий вид транспорту, як електромобілі. Статистика 2016 року стверджує, що електромобілів в Україні стало на 350% більше, аніж за всі попередні роки.

Особливо корисними електромобілі є для сімей, які уже мають одне авто і хочуть придбати інше. Адже поки що з подорожами на далекі відстані можуть виникнути труднощі – зарядні станції перебувають в стадії розвитку і присутні не на усіх міжміських дорогах. Пріоритетом роботи компанії „Volt grоup” є розвиток і будівництво таких заправок.

На сьогодні в Івано-Франківську діє одна електрозаправка, команда „Теплого міста” працює над зведенням ще однієї, а компанія „Volt grоup” сприятиме спорудженню в Івано-Франківську мережі електрозаправок.

Читайте також:  Вжливо! Почали діяти пільги на ввезення деяких автомобілів, дізнайтеся всі подробиці

Джерело.