В Івано-Франківську злодійка-волонтер зізналася у крадіжці гаджета з кондитерської. ВІДЕО

У той день Регіна зайшла за каву і забула телефон на стійці. Згадала про нього через дві години, апарат вже був відключений.

 14141917_829803377154890_2452709833304010011_n__large__large__large

 

Це був перший день роботи кондитерської в Івано-Франківську. Відвідувачів було кілька сотень. Жінка серед них особливо не виділялася. Тому уваги на неї ніхто не звернув, інформують ”Вікна” з посиланням на ТРК “Україна”.
Телефон навряд чи знайшли б, якби не запис камер спостереження. На цих кадрах добре видно — забутий телефон і жінку біля прилавка, яка робить замовлення.
— Вона зробила своє замовлення, потім мені здалося підозрілим, що вона забрала не свою каву, напевне, дуже поспішала покинути це приміщення, — пригадує бариста Богдан Левицький.
Це відео за лічені хвилини облетіло соцмережі.У жінці впізнали місцеву волонтерку Тетяну Михайлову. В Івано-Франківськ вона переїхала з Донецька зі старенькою матір’ю.
Після оприлюднення відео Тетяна звинуватила власницю телефону в наклепі. Але потім все ж визнала свою провину.
— Вона мені повернула телефон, після слів вибачень, вона не знає, що це на неї найшло, що це її біс сплутав, — каже власниця телефону Регіна Фріс.
Журналісти цілий день намагалися додзвонитися до Тетяни. Але — марно. Відключеним був і телефон, вказаний на сайті її громадської організації.
Є припущення, що Тетяна, швидше за все, покинула місто. Поліція її не затримувала, оскільки потерпіла забрала свою заяву.

Читайте також:  Контрактників до армії на Прикарпатті заохочують бонусами

Джерело.