Новий претендент на першого зама голови ОДА – фінансист , меценат, спортсмен

В Івано-Франківській обласній державній адміністрації досі вакантним залишається крісло першого заступника голови ОДА.

Ivano-Frankivska-ODA_5232-890x395

Як відомо, ще в червні Сергія Басараба обрали заступником голови обласної ради. Донині на першого віце-голову ОДА претендували фінансистка Галина Карп, котра в підсумку пішла працювати у міністерство енергетики, та Олександр Кеніз (голова Надвірнянської РДА).

Та напередодні стало відомо про нового кандидата на посаду. В кулуарах ОДА сюди вже “сватають” Віктора Вінтоняка. Насамперед його знають як одного з засновників міжнародного Фестивалю ковальського мистецтва в Івано-Франківську.

Svyato_Kovaliv-9420

Та меценацтво і підтримка цього заходу стала можлива завдяки багаторічній роботі на посаді директора фінансової компанії “ДЕКРА”. Також влітку минулого року Вінтоняк став виконувачем обов’язків президента обласної Торгово-промислової палати, доки цю організацію не очолив Андрій Левкович.

Крім того, Вінтоняк є спортсменом та президентом обласної федерації веслування, в якій за останні роки виховали кількох чемпіонів Європи та призерів чемпіонатів світу.

Подейкують, призначення Вінтоняка в ОДА – питання часу.

ВІНТОняк

 

Читайте також:  "Наша людина" у Трампа: Провідний претендент на посаду Держсекретаря США закликав до озброєння України, її членства у НАТО

Джерело.