ЖАХ!!!Мати з дитиною, яку госпіталізовано з важкою хворобою, просить всіх батьків задуматися про вакцинацію …

Останнім часом в пресі можна зустріти багато суперечок з приводу вакцинації. Багато хто говорить, що щеплення шкідливі і існують лише для того, щоб чиновники разом з фармацевтичними гігантами могли відмивати гроші.

35

Проте у традиційної медицини також є чимало прихильників. Молода мама Кайлі Бюрк з австралійського Брісбена поділилася в соцмережах своєю історією, яка коштувала їй сивого волосся.

“Дорогі батьки! Ні в якому разі не нехтуйте вакцинацією. Фотографії нижче покажуть вам, що сталося з нашим сином, який ще занадто малий для щеплень. Елліе всього 11 місяців, а дітей вакцинують лише після досягнення півтора року ..

1

Наш бідний хлопчик захворів на вітрянку. Минув уже тиждень після того, як з’явилися перші ознаки хвороби.Сьогодні його прийняли на стаціонарне лікування в госпіталь Іпсвіча зі вторинною інфекцією …
2

Моя дочка і я також хворіємо вітряною віспою. На щастя, дівчинка вже щеплена, тому хвороба проходить у легкій формі – у дитини з’явилася всього парочка цяток і пухирів.

Я ж відчуваю себе просто жахливо – це на рідкість важка хвороба! Але набагато гірше мені від думки, що це я заразила свого хлопчика і тепер він через мене страждає. За часів мого дитинства щеплення від вітрянки були не обов’язковими, і я так і залишилася не вакцинованою. Тепер же я кляну себе за те, що стала причиною страждань свого сина.

Тому я хочу звернутися до всіх батьків. Якщо ви свідомо відмовляєтеся робити щеплення своїм дітям, то ви –  ідіоти! Подумайте про те, якому ризику з вашої вини піддадуться ті, хто ще занадто малий для вакцинації або кому не можна робити щеплення через медичні протипоказання ».

Читайте також:  “Навіть в найбільш складних випадках можна позбутися хвороби”: Мама 4-річної Кароліни розповіла про чудесне одужання дівчинки

4

Це проникливе послання схвилювало серця тисяч людей. І якщо ти згоден з Кайлі, поділися її досвідом з своїми друзями, адже набагато краще вчитися на чужих помилках, а не на власних.


Джерело.