МВФ дав мільярдний кредит Україні. За ріст податків і пенсійного віку?

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликала Україну до зваженої податкової політики та пенсійної реформи.

Groshi-valyuta-yevro-kupyuri-890x395

Про це вона заявила після виділення Україні чергового траншу від МВФ у розмірі 1 мільярда доларів. За словами Лагард, подальший прогрес в області фіскальних реформ має ключове значення для забезпечення середньострокової стійкості України.

“Владі необхідно уникати змін податкової політики, які призводять до зростання дефіциту. Акцент повинен бути зроблений на поліпшення податкового та митного адміністрування”, – цитує її прес-служба МВФ.

На переконання Лагард, параметрична пенсійна реформа має вирішальне значення для зниження великого структурного дефіциту пенсійного фонду. Водночас вона похвалила реформи в Україні, які почали приносити результати і монетарну політику, яка проводилась професійно.

Стійке відновлення вимагає завершення структурних перетворень економіки, де багато чого ще належить зробити, включаючи боротьбу з корупцією та підвищення ефективності управління, – додала глава МВФ.

 

Читайте також:  МВФ спрогнозував курс долара в Україні

Джерело.