Франківський “Тепловик” програв виїздний матч у Кременчуці

У неділю, 18 вересня івано-франківський клуб “Тепловик”на виїзді змагався з господарями поля – кременчуцькою командою “Кремінь”.Перші хвилини матчу суперники вивчали одного, далі у наступ пішли господарі, пише прес-служба івано-франківського клубу. На 17-й хвилині матчу франківців виручив голкіпер. Втім, вже на 24 хвилині господарі таки забили – 1:0 на користь “креміньців”.
14322621_1074761292639163_5671578281838255195_n

Франківці активно намагались зрівняти рахунок: Боришкевич та Худоб’як організували непогану атаку, але захисники господарів вибила м’яча з-під ніг Ігоря у небезпечній близькості від воріт. Кінець першого тайму проходить в обопільних атаках суперників, але рахунок залишається незмінним.

Другий тайм проходить на зустрічних курсах, але захисники обох команд діють впевненіше за нападників. Кінець матчу пройшов за рівної гри та без особлиих моментів біля воріт суперників. Рахунок так і залишається 1:0.

Слід зауважити, саме грою проти “Креміня” команда Ковалюка розпочала серію поєдинків із командами-лідерами ліги. Щоправда, “Жемчужину”, “Мир”, “Рух” та “Інгулець-2” “Тепловик” у першому колі прийме на власному стадіоні, що збільшує їхні шанси на перемогу.

Тож, свій наступний матч “Тепловик”  проведе на франківському стадіоні вже 25 вересня.