The New York Times назвав секрет успіху Путіна в Росії

Незважаючи на застій в економіці партія президента Путіна “Єдина Росія” легко отримала три чверті місць у Державній Думі без великої кількості порушень на виборах.

Про це йдеться в редакційній статті “Що стоїть за легкою перемогою Путіна” видання The New York Times, пише ТСН.

728929

25 років після розпаду Радянського Союзу, Росія, схоже, знову повернулася до псевдо-парламенту, чия єдина функція полягає в тому, щоб надати видимість легітимності авторитарного правителя… раніше Дума була платформою, де опозиція могла поставити під сумнів і критикувати політику Кремля. Тепер навіть ця функція зникла,
– пише видання.

На думку журналістів, секрет успіху полягає у тому, що всіх його опонентів саджають до в’язниці, виживають з країни, вони зазнають утисків, залякування, а іноді (як у випадку Нємцова) їх вбивають.

Законодавці, які кинули виклик Путіну в минулому парламенті, це – Ілля Пономарьов (віддав єдиний голос проти анексії Криму) – він тепер в добровільному засланні, і Дмитро Гудков, якого зняли з посади.

“Путін вільно може балотуватися на ще один шестирічний термін на посту президента в 2018 році, якщо захоче. До тих пір, його влада закріплена. В цілому, парламентські вибори показали, що ті росіяни, які колись намагалися сформувати реальну демократію, тепер пригнічені і відкинуті в сторону, або поки здалися”, – резюмує видання.

Читайте також:  ОПОРА: Через помилку обласної ТВК депутатом Івано-Франківської облради оголошено іншу людину

Джерело.