Київ планує заробити на Євробаченні 600 млн грн

Столична влада вкладе в проведення конкурсу Євробачення 1 млрд 200 млн грн і отримає вдвічі менше.

Київ може отримати від проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017” 600 млн грн, прогнозують у КМДА. “Звісно, ми робимо ставку на Євробачення. За попередніми очікуваннями, ми розраховуємо, що тільки на цей конкурс приїде більше 20 тисяч іноземців”, – сказав начальник Управління туризму виконавчого органу Київради (КМДА) Антон Тараненко.

47141

Загалом, за прогнозами КМДА, від проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, столиця може отримати 600 млн грн.

Окрім того, такий масштабний захід сприятиме туристичній популяризації Києва. Нагадаємо, що конкурс т.з. “популярної пісні” Євробачення пройде в травні 2017 року в Києві. Як повідомив міністр культури Євген Нищук, Київ готовий вкласти в саме шоу не менше 200 млн грн, а на підготовку арени та інфраструктури – 1 млрд грн. Місцем проведення конкурсу стане Міжнародний виставковий центр, розрахований на 12-14 тисяч чоловік.

Місцем розташування Євроклубу на час проведення “Євробачення” в Києві стане Конгресно-виставковий центр “Парковий”. Крім того, буде побудоване Євромістечко, місце розташування якого буде визначено до лютого 2017 року.

Гроші на “Євробачення” також будуть виділені з державного бюджету. Кабінет міністрів пропонує виділити у 2017 році Державному комітету телебачення і радіомовлення України 455,7 млн грн на проведення конкурсу “Євробачення-2017”.

Читайте також:  Що напророкував Україні карпатський мольфар Орест Стафійчук: “До влади прийде людина зовсім далека від сучасної олігархії”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...