Франківські адвокати проти платної парковки у центрі міста – погрожують власнику судом (ВІДЕО)

Стоянка для автомобілів у історичній частині Івано-Франківська спровокувала конфлікт: представники юридичної контори, які мають там офіси, відмовляються платити за в’їзд. Кажуть, парковкою не користуються, тому проїзд для них має бути безкоштовним. Обіцяють звернутися до суду. Проте підприємець і влада переконані, що все законно.

14438746_659134724263535_761185433_o-1

 

Адвокат Руслан Попадинець певен, в’їзд суперечить закону. Крім того, за його словами, немає рішення виконавчого комітету міської ради про обмеження на в’їзд.

Микола Гавриляк, який виграв тендер на облаштування парковки, запевняє: все згідно з законом. Не приховує, є певні недопрацювання, та порушень – немає, пише “Репортер” з посиланням на сюжет телеканалу “402”.

“Мова йде про юридичне формулювання. Вони (представники юридичної контори, – авт.) придерлися, що нібито платять за в’їзд, але це не так. Ми беремо плату за паркування в межах першої паркувальної зони, – пояснює він. – Оскільки це територія з обмеженим рухом, туди можна заїжджати згідно з рішенням міської ради”.

Заїжджати туди безперешкодно можна лише людям, які мешкають поряд, або ж службовим машинам: пожежна, швидка допомога, поліція і т.д.

За словами заступника начальника Управління транспорту і зв’язку Андрія Гіглюка, платити таки потрібно. Бо, каже, згідно з рішенням виконкому, історичний центр Франківська закритий для автомобільного руху.

“Ті, хто хоче додатковий комфорт і проїжджає центральну частину міста, змушені платити”, – додав Гіглюк.

Читайте також:  Троє школярів підірвалися на саморобній петарді

Джерело.

загрузка...