“Океан Ельзи” у прифронтовому Краматорську зібрав 50 тисяч слухачів

Цим концертом “океани” завершували тур. “Океан Ельзи” виступив у Краматорську. На безкоштовний концерт гурту у прифронтовому місті прийшли 50 тисяч слухачів та поціновувачів.

Тож вхід на стадіон “Авангард” обіцяли відкрити за три години до початку виступу. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Для того, щоб провести концерт у Краматорську, поліція оточила увесь парк, в якому розташовується стадіон.

385802385

Були дуже серйозні заходи безпеки: у людей на вході забирали селфі-палки, вудочки для прапорів, навіть горілку і сало.

Три хіти Океану Ельзи “зазвучали” мовою жестів Люди збиралися на концерт заздалегідь, на стадіон почали впускати за три години до шоу. Там були люди з усього Донбасу – з Донецька, усіх звільнених міст.

Правоохоронці казали, що усе організовувалося для 30 тисяч людей.Скільки врешті було людей, сказати важко, але стадіон був заповнений вщент. Святослав Вакарчук на прес-конференції перед виступом розповів, що концертом у Краматорську завершується тур “океанів”. Він розпочинався у Маріуполі теж безкоштовним виступом.

Читайте також:  Ніжна та чуттєва Христина Соловій розпочала свій Всеукраїнський тур в Івано-Франківську (фоторепортаж+відео)

Джерело.