Найсильнішими на турнірі у Чехії стали таеквондисти з Франківська (ФОТО)

В чеському місті Острава відбувся міжнародний турнір класу “А” з таеквон-до “Moravia open”. Франківські спортсмени здобули перемогу.

У змаганнях взяли участь понад 400 учасників з 20 країн. Україну представляли іванофранківці, вихованці заслуженого тренера Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей.

unnamed1

Віталій Соловей провів 7 поєдинків та здобув “золото” в ваговій категорії -57 кг серед юніорів 15-17 років, а Руслан Демчишин у цій же віковій групі провів 4 поєдинки і виборов золоту медаль у вазі -75 кг.

Артем Белов провів 6 поєдинків та здобув “золото” в ваговій категорії понад 85 кг серед дорослих, а також виграв абсолютну вагову категорію “Best of the best”.