Які документи необхідно мати, аби зареєструвати автомобіль, ввезений з-за кордону

У регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області розповіли про процедуру реєстрації автомобілів, які ввозять з-за кордону за новими акцизними ставками.

inozemni_nomery_1 (1)

 

Щоб зареєструвати автомобіль ввезений з-за кордону власнику необхідно звернутись до будь-якого територіального сервісного центру МВС із відповідним пакетом документів.

Необхідні документи: ·

Закордонне свідоцтво про реєстрацію автомобілю (Бріф);

· Посвідчення митниці;

· Вантажно-митну декларацію;

· Сертифікат відповідності;

· Документ, що засвідчує особу;

· Особова картка платника податків (ІПН);

· Акт експертного огляду;

· Квитанції про оплату пенсійного збору та послуг сервісного центру МВС.

Посвідчення митниці та вантажно-митну декларацію оформляють безпосередньо на митниці. А от сертифікат відповідності для автомобіля видається в органах, які займаються сертифікацією. У Львові, такі установи знаходяться за адресами: вул. Князя Романа, 38 та вул. Кривоноса, 6.

У територіальному сервісному центрі необхідно пройти експертний огляд транспортного засобу, сплатити обов’язкові платежі та збір до пенсійного фонду, який складає 3-5 % в залежності від вартості автомобіля. Після цього можна звертатись до адміністраторів сервісного центру МВС для реєстрації авто.

“З початку серпня, відколи набули чинності знижені акцизні ставки на автомобілі ввезені з-за кордону, у Львівські області вже зареєстровано 652 таких автівки”, – розповідають у регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області.

Нагадаємо, що скористатись зниженими акцизними ставками можна лише у випадку, якщо автомобіль відповідає стандарту ЄВРО 5, а також виготовлений після 2010 року.

Такий автомобіль заборонено продавати впродовж 1 року з моменту реєстрації, про що ставиться відмітка у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.Читайте також:  У Франківську патрульні в'їхали в "Daewoo Lanos"

Джерело.

загрузка...