Розмови про студента і Порошенка не вщухають. Ким був той сміливець?

Журналісти з’ясували особистість студента, який мав скандальний діалог з президентом України з приводу антитерористичної операції на Донбасі, розповідає Апостроф.

Студентом, який поставив українському президентові провокаційне питання, виявився учень Києво-Могилянської академії Тарас Стародубець. Юнак навчається за спеціалізацією “Іудаїка” у магістратурі факультету гуманітарних наук. У Могилянці його вважають політичним активістом.

bc99397c94bb2217898fafffaab59512

Судячи по сторінкам Стародубця в соціальних мережах, він симпатизує анархистскому руху анархістів.

У Києво-Могилянській академії запевняють, що відраховувати студента не будуть, спростовуючи чутки про такий результат подій.

Журналісти відзначили, що в Адміністрації президента діалог Стародубця з Порошенком викликав обурення.

Також стало відомо, що студент Стародубець дав інтерв’ю колишньому українському журналісту, а нині одіозному блогеру, відомому своєю антиукраїнською пропагандою, Анатолію Шарію.

Це викликало невдоволення в мережі.

“Я ж казав, що так буде! Студент поставив дурне запитання Президенту, виявився ватником провокатором, який під кінець видав інтерв’ю свого “кумира” пропагандистові Кремля Шарію. Ну що, патріоти зрадофiли, які єхидно захоплювалися цим хлопчиною, і ображали Президента, ви облажались. Облажались так само, як коли то й з Савченка”, — пише волонтер Мирослав Олешко.

Нагадаємо, що глава українського Генштабу Віктор Муженко заявив, що ЗСУ готові взяти активного студента в свої ряди.

Читайте також:  “Знаєте, не треба нас жаліти. Краще відчепіться”: Керівник «1+1» погрожує Порошенку судом

Джерело.

загрузка...