Міжнародна компанія “Fiton” запропонувала очистити Калуш від забруднень

Під головуванням міського голови Ігоря Матвійчука, за участю представників управління з питань надзвичайних ситуацій, ДП «Науково-дослідний інститут галургії», ВАТ «Оріана» та засобів масової інформації було проведено нараду стосовно розгляду пропозиції міжнародної компанії «Fiton» (Торонто, Канада) щодо участі у проекті очищення територій від забруднень на екологічно-небезпечних об’єктах міста Калуша.

 2756_калуш 11

 

Міжнародну групу компанії «Fiton» представляли президент компанії “Зеррінгер Солюшенс” Ltd (офіційний представник “Fiton” в Європі, Україні, Казахстані та Грузії) Девід Болтон, віце-президент Іветта Шарашенідзе та директор по розвитку компанії Людмила Акулова,інформують ”Вікна”.
“Зеррінгер Солюшенс” є частиною міжнародної групи компаній “Fiton”. “Fiton International Holdings Limited” працює понад 25 років на ринку екологічних рішень щодо проблем забруднення навколишнього середовища. Міжнародна група “Fiton Technologies International Limited” пропонує успішне вирішення проблем різного рівня забруднення навколишнього середовища.
”Послуги, які надає “Fiton”, є технічно простими і ефективними в їх виконанні. В першу чергу, це передові біотехнології, які застосовуються для усунення різних типів забруднень та їх наслідків. “Fiton” успішно працює у Канаді, Сполучених Штатах Америки, Великобританії і Шотландії, Іспанії та у багатьох інших країнах Європи і Африки”, — повідомляють у прес-службі міської ради.
Знищення і перетворення будь-якого забруднення в регіоні відбувається безпосередньо на місці самого забруднення, без його переміщення з однієї географічної точки в іншу. Це забезпечує значну економію коштів на транспортування і отримання дозволів, а також зменшує ризики вторинного забруднення у декілька разів.
Група “Fiton Technologies International Limited” входить до числа найбільших компаній, які мають право і можливості для залучення міжнародних фінансових груп і інститутів, що забезпечує реалізацію екологічних проектів у будь-якій точці світу.Більша частина таких проектів знаходиться під контролем уряду держав, міжнародних регулюючих організацій і об’єднань, приватних банків і фінансових груп.
“Fiton” допомагає залучити кошти від вищезазначених зацікавлених організацій на важливі екологічні проекти в регіоні. Україна входить до числа країн, куди є можливість залучити такі ресурси. Фінансування даного проекту планується здійснювати за рахунок коштів державного бюджету. Компанія може запропонувати індивідуальні рішення по очищенню грунтів, поверхневих або підземних вод від забруднюючих речовин, небезпечних промислових відходів, нафтового бруду і бурових шлаків. Команда “Fiton” складається з досвідчених інженерів і вчених з міжнародним досвідом роботи по очищенню і відновленню навколишнього середовища, усуненню наслідків забруднень, а також мінімізації існуючих потенційних небезпек.
В ході обговорення даних пропозицій було вирішено налагодити подальше співробітництво з компанією «Зеррінгер Солюшенс» Ltd з метою впровадження запропонованого проекту очищення в нашому місті.
Управлінням з питань надзвичайних ситуацій міської ради буде здійснюватись інформаційне забезпечення необхідними даними про об’єкти, на яких планується впровадження проекту очищення.

Читайте також:  35-річний батько залишив на катамарані без нагляду: в каналі cпливлo тiлo трирічного хлопчика

Компанією «Зеррінгер Солюшенс» Ltd на основі отриманих матеріалів буде проведено попередні розрахунки необхідного фінансування та  підготовлено конкретну пропозицію Калуській міській раді щодо проекту очищення забруднених територій міста Калуша.

Джерело.