“Більшу частину учасників відправили додому без пояснень”, – гурт з Франківська про “Х-Фактор”

Музичний гурт з Івано-Франківська “Патроничі” брав участь у цьогорічному сезоні телешоу “Х-Фактор”. Хлопці кажуть, що пройшли кастинг, отримали схвальні відгуки суддів і потрапили до тренувального табору. Та потім їх, як і більшу частину учасників, відправили додому без пояснень.

JOkoIEdbJLk

 

Про це іванофранківці написали на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

“Друзі, коротко про Х-Фактор. Ми з своєю піснею “Хвилями” прийшли на кастинг, отримали схвальні відгуки від суддів і потрапили в тренувальний табір, з якого нас в подальшому, як і велику частину учасників, відправили додому без всяких виступів і прослуховувань в той же день, в який ми приїхали. Особливих пояснень чому так, ми не отримали, крім тих, що це рішення суддів”, – йдеться у повідомленні.

За словами музикантів, їм сказали, що виступ по телебаченню таки покажуть. До Франківська, зауважують хлопці, навіть приїжджала знімальна група. Та в ефірі “Патроничів” усе одно не було.
“Дякуємо всім хто чекав і вірив у нас! Ваша підтримка крутіша, ніж будь-які телешоу!”, – не приховують члени гурту “Патроничі”.

Читайте також:  Співачка з Калуша знову спробувала себе в "Х-факторі" і розповіла, як ледь не потрапила у "НеАнгели". ВІДЕО

Джерело.

загрузка...