Дуже люблю Крим. Усик розповів, де провів відпустку після завоювання чемпіонського пояса

Чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі українець Олександр Усик розповів про свою любов до Криму, в якому провів відпустку після перемоги над Кшиштофом Гловацькі.

“Я взагалі дуже люблю Крим. Влітку намагаюся проводити час саме в Криму. Я інколи сідаю в автомобіль і просто їду через Севастополь, Форос, Ялту, уздовж берега Чорного моря”, – передає слова Усика портал 3652.ru.

42_main_ukr

Також українець заявив, що після перемоги над поляком Кшиштофом Гловацькі відправився в заміський будинок свого друга на південному березі Криму, де провів тиждень разом зі своєю родиною.

Крім цього боксер сказав, що скоро стане відомо ім’я його майбутнього суперника, з яким він буде захищати свій титул чемпіона світу.

У Київ Усик переїжджати не має наміру: “Я не хочу переїжджати, я думаю про те, щоб обзавестися нерухомістю в Києві, щоб мені не доводилося довго не бачити родину під час тренувального періоду перед боями”.

Читайте також:  В окупованому Севастополі маленька кримчанка на роло-фестивалі виступила в національному вбранні (відео)

Джерело.