Німецька молодь гостювала на Івано-Франківщині

Впродовж трьох днів, з 15 по 17 жовтня, молодь з Німеччини гостювала в Івано-Франківську, відкриваючи для себе культуру, ментальність, побут та колорит Прикарпаття.

У кількості 18 осіб гості вже мали нагоду відвідати Львів, Рогатин, Тернопіль, інформує прес-служба Архієпархії.

o1ntO8H9Rkc

Поїздка організована БФ «Реновабіс» у співпраці з Науково-дослідним центром молодіжного служіння Конференції німецьких єпископів, Федеральним бюро і Федеральною асоціацією молоді «Католицька соціальна робота». В ході візиту відбулись круглі столи, обговорення та дискусії, а також пізнавальні екскурсії. За словами гостей, головною метою даної поїздки є пізнати і познайомитись з основними труднощами з якими стикається наше суспільство після Революції Гідності, щоб могти посприяти швидшому процесу відновлення соціальної гідності молодих українців.

З цієї рації візитери мали різноманітні зустрічі з представниками Мальтійської Служби та працівниками БФ «Карітас-Івано-Франківськ». В ході зустрічей було обговорено ряд проектів, зокрема щодо допомоги біженцям та переселенцям з окупованого Криму та Донбасу, а також щодо майбутніх проектів з обміну досвідом для молоді. Заступник керівника Екобюро УГКЦ о. Володимир Містерман розповів про основні напрацювання та ініціативи Бюро для покращення екологічного становища краю.

Пам’ятною для делегатів стала також зустріч з Предстоятелем Івано-Франківської Архієпархії Кир Володимиром Війтишином. Митрополит поділився своїми думками щодо розвитку соціального служіння в нашому краю, пригадавши, що останній Синод Єпископів нашої Церкви вже прийняв відповідні постанови щодо покращення соціального служіння для українців. Архієрей подякував гостям за активну співпрацю та благословив візитерів.

Кульмінацією відвідин стала спільна молитва Божественної Літургії у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що в Івано-Франківську по вул. Чорновола. Богослужіння очолив Економ Івано-Франківської Архієпархії та настоятель парафії прот. Михайло Клапків. Спеціально для гостей Літургія служилась українською та німецькою мовами. На завершення Служби Божої о. Михайло привітав гостей та спільно з громадою заспівали їм многоліття.

Читайте також:  “Давай, давай, знімаємо труси”: Як дівчата у нічному клубі за гроші роздягалися повністю

Джерело.

загрузка...