Елітний житловий комплекс “Крайобраз” в Яремче не пережив перевірку ДАБІ – декларацію на початок будівництва скасовано

Житловий комплекс «Крайобраз» в м.Яремче по вул. Руднєва позиціонують житлом преміум класу. Будівництво однієї із двох майбутніх секцій розпочало ТОВ «Полярис Інвест» на початку 2016 року.

На початку 2016 року ТОВ «Полярис Інвест» розробило містобудівну документацію та отримало декларацію ДАБІ про початок будівництва  «багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медичного та оздоровчого призначення (1 черга)».

- фасад, проект

У березні 2016 року забудівник вносить зміни у декларацію, а об’єкт уже звучить як «Багатоквартирний житловий будинок з вбудованими громадськими приміщеннями».

polyarus - zmina danyh v deklaracii - berezen 2016

Однак, нещодавно прес-служба Управління ДАБІ в Івано-Франківській області повідомила, що, під час перевірки будівництва житлового комплексу «Крайобраз», інспектори встановили недостовірну інформацію, яку замовник будівництва ТОВ «Полярис Інвест» навів у декларації про початок будівельних робіт. Відтак, Держархбудінспекція скасувала документ, який дає право проводити будь-які будівельні роботи.

Житловий комплекс «Крайобраз» в м.Яремче позиціонують житлом преміум класу. Тут продають одно- та дворівневі апартаменти, наголошують на вигідному розташуванні та екологічно чистій місцевості та включають у додаткові зручності паркінг, відпочинкову зону, дитячий майданчик, спортивну зону та консьєрж-сервіс.

«Житловий комплекс розташовується у самісінькому центрі курортного містечка Яремче, де гуцульський колорит межує з розвиненою інфраструктурою. Територія комплексу закрита, а ваш спокій оберігатиме консьєрж.Якщо бажаєте здавати вашу квартиру в оренду – наш консьєрж завжди вам допоможе: він домовиться з орендарями замість вас і догляне за квартирою за вашої відсутності», – йдеться в описі житлового комплексу «Крайобраз».

Один метр квадратний житлової площі тут коштує 650$ США. Наприклад, 2-кімнатна квартира площею у 60 м2 потенційному покупцю обійдеться у 39 000$ США, що, на сьогоднішній день, еквівалентно більш як 1 000 000 гривень.

Здача в експлуатацію першої багатоповерхівки запланована на кінець 2017 року.

Читайте також:  На Прикарпатті прогнозують сухе і тепле літо з найвищим класом пожежної небезпеки

Детальну перевірку елітного житлового комплексу «Крайобраз» в місті Яремче команда “Побудовано” опублікує згодом.

Візуалізація проекту будівництва ЖК “Крайобраз”

polyarys-89029

Фактичне розміщення ЖК “Крайобраз”

polyarus-na karti google


Джерело.