Причетні до катастрофи МН17 хочуть дати свідчення, Москва стривожена – російський політолог

У Москві стурбовані зверненням нових свідків до голландських слідчих, що розслідують атаку на малайзійський “Боїнг” МН17.

Про це УНІАН повідомив російський політолог Валерій Соловей.

A part of the wreckage of Malaysia Airlines Flight MH17 is seen at its crash site, near the village of Hrabove, Donetsk region

“В міжнародну слідчу групу щодо катастрофи “Боїнга” MH17 звернулося десятеро людей, готових дати свідчення в обмін на голландське громадянство і гарантії безпеки”, – сказав Соловей. Він підкреслив, що з великою ймовірністю до голландських слідчих звернулися саме громадяни РФ, і вони зараз перевіряють цінність і достовірність наявної у нових свідків інформації.

“У Москві дуже стривожені цією інформацією і до перспектив Міжнародного трибуналу ставляться дуже серйозно”, – сказав Соловей. Довідка УНІАН. Літак Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року над окупованою бойовиками територією Донецької області.

Загинули 298 чоловік, що знаходилися на борту. Пасажирами рейсу були громадяни 10 країн. Більшість загиблих (196 осіб) – громадяни Нідерландів. Рада безпеки Нідерландів 13 жовтня 2015 року оприлюднила звіт про причини цієї катастрофи. Встановлено, що літак був збитий зенітно-ракетним комплексом “Бук”.

Спільна слідча група у представленому 28 вересня 2016 року звіті повідомила, що літак був збитий російським зенітно-ракетним комплексом “Бук”, ввезеним в Україну з Росії, з підконтрольної бойовикам території Донбасу. До складу міжнародної спільної слідчої групи входять представники п’яти країн – Нідерландів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України.

 

Читайте також:  Жінка з Коломийщини неодноразово сплачує штрафи та продовжує незаконно продавати

Джерело.

загрузка...