Стодола – теж банк ненадійний: 29-річний онук вкрав у діда кругленьку суму

70-річний мешканець одного з сіл району повідомив поліцію, що в нього зі стодоли… пропали 2200 доларів США та 200 фунтів стерлінгів. “Правоохоронці здивувалися, як там могли опинитися гроші, але чоловік розповів, що протягом декількох років збирав гроші “на старість”.

policiya1_11

А сховав їх у скляну банку, яку надійно замаскував у стодолі”, — розповідає газеті Експрес Мирослава Белдик, начальник сектору ГУ НПУ в Івано-Франківській області. Згодом пенсіонер сказав, що підозрює у крадіжці свого внука, який уже неодноразово його обкрадав. А ще нещодавно горе-родич звільнився із в’язниці.

Дідусь чітко сказав, що молодик, вочевидь, знову взявся за старе. Підозри потерпілого були небезпідставними, — гроші справді викрав онук.Він знав, що дід ховає гроші в стодолі, тож легко зламав замок, довго шукав і таки натрапив на “дідів банк”. У скоєному крадій зізнався та пояснив, що взяв гроші “по-родинному”, на власні потреби. За цим фактом розпочато кримінальне провадження. У злодійкуватого внука є всі шанси знову потрапити за грати на термін від трьох до шести років.

Читайте також:  У Єгипті за танець живота заарештували двох танцівниць

Теги: ,

Джерело.