Сексуальний рейтинг: жіночі трусики, які найбільше подобаються чоловікам

Як ти вже здогадуєшся, мова піде про  найінтимніший атрибут нижньої білизни – трусики!

Проте це не просто частина гардеробу: конструкція покликана забезпечити не тільки зручність, але і підкреслити чудові жіночі форми.

74e9914b62f62b2766ed804b1390a18a

Сучасний ринок наповнений всілякими видами трусиків, однак питання ставиться так: який з типів найбільш імпонує головним поціновувачам жіночих форм, чоловікам? Зрозуміло, що вони не особливо прагнуть їх розглядати, проте правильно підібраний варіант вже здатний звести їх з розуму. Давай дізнаємося, які трусики подобаються хлопцям найбільше!

1. Шортики – 40%

Неможливо! Як виявилося, шортики – лідер опитування! Змушує здивуватися, чи не так? Проте чоловіки зізнаються, що в таких трусиках дівчата відчувають себе впевненіше і комфортніше, а значить – сексуальніше! Крім цього, така форма відмінно підкреслює красу жіночих форм.

4

2

2. Стрінги – 34%

Взагалі-то спочатку майже 73% чоловіків заявили, що обожнюють ці трусики, однак статистику зіпсували хлопці, які зізналися, що … ненавидять прокляті стринги. Все тому, що люблять інтригу, а яка інтрига може бути в подібних трусиках? Загалом, як виявилося, стрінги подобаються не всім.

5

6

7

3.G-стрінги – 13%

Ця білизна для тих чоловіків, які не хочуть ніякої інтриги, а відразу бажають знати всі особливості організму, який постає перед ними в подібних трусиках. І правда, тонкі смужки тканини лише підсилюють ефект від візуального впливу жіночих форм на чоловічі рецептори.

8

9

10

4. Бікіні – 12%

Бікіні зайняли почесне четверте місце в нашому рейтингу. Більшість чоловіків не змогли пояснити, в чому проблема цих трусиків. Ми вирішили, що вони просто вийшли з моди і поступилися практичності шортиків і відвертості стрінгів. Проте дуже багато дівчат традиційно віддають перевагу бікіні. А чоловіки просто цього не розуміють!

Читайте також:  Поліцейському зірвали погони! Додумався тикати ф*ки військовослужбовцям, учасникам війни на Сході

11

13

5. «Бабусині труселя» – 1%

На жаль, але такі труси оцінив всього-лише кожен сотий чоловік. І це цілком прогнозований результат – в інстаграмах подібного не побачиш. Занадто закрито, занадто скуто, занадто однозначно. Все-таки чоловіків привчили до того, що доступ до рум’яних сідниць завжди повинен бути відкритий. Проте функціональність цих трусиків оскаржити неможливо.

15

14

Ось такий результат! Хлопці можуть сперечатися, а от дівчатам варто взяти на озброєння! Обов’язково поділися цим рейтингом з іншими, нехай і вони дізнаються про те, які трусики зараз користуються найбільшим успіхом у чоловіків!


Джерело.