Суд виніс ухвалу: Міхалець залишається на посаді

В Івано-Франківському міському суді розглядають справу щодо відсторонення начальника патрульної поліції Дмитра Міхальця з посади.
Як відомо, перед цим суд ухвалив обрати Міхальцю запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

14581521_678018142357200_2600677510322475379_n (1)

Прокурор заявив, що Дмитро Міхалець може впливати на свідків якщо залишиться на посаді. Тож аби розслідування пройшло об’єктивно судді варто відсторонити Міхальця від посади. У свою чергу запевняє, що розслідування проведуть швидко.

На думку адвоката, доводи прокурора на мають під собою підстав. І відсторонення його від посади нанесе удар репутації як Міхальцю так і патрульній поліції Івано-Франківська загалом.

Дмитро Міхалець заявив, що він працює з Чайковським в одному приміщенні і щодня здоровається. Впливати на свідків не має планів, адже навпаки – за встановлення істини. Тож просить не відстороняти його від посади, адже живе роботою.

Заслухавши всі доводи, суддя пішов у нарадчу кімнату.Після нарадчої кімнати суддя Хоростіль виніс ухвалу – “у клопотання про відстороненні від посади відмовити”. Зал і цю ухвалу зустрів оплесками.

Читайте також:  Франківського патрульного засудили за перевищення службових повноважень при затриманні нетверезих екс-високопосадовців

Джерело.