АМКУ: На Прикарпатті подешевшали продукти

За результатами розгляду рекомендацій адміністративної колегії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України суб’єкти господарювання повідомили територіальне відділення про вжиття заходів для недопущення необґрунтованого підвищення цін, встановлення економічно обґрунтованих цін на продукцію, а також недопущення формування цін на продукцію за узгодженням з іншими суб’єктами господарювання, тобто вчиняти антиконкурентні узгоджені дії на продовольчих ринках.

7

Зокрема, суб’єктами господарювання було знижено оптово-відпускні та роздрібні ціни, а саме: – на яйця курячі від 21,6% до 22%; – на олію соняшникову рафіновану від 12,8 % до 13%; – на хліб і хлібобулочні вироби від 2,7 % до 10,0%; – на рис від 9,8 % до 10,3%; – на цукор на 0,6 %; – на борошно в/г на 6 %, пише ТУ АМКУ.

Територіальне відділення АМКУ і надалі триматиме на контролі необґрунтоване підвищення цін на регіональних продовольчих ринках та інформуватиме громадськість про вжиті заходи.

джерело http://firtka.if.ua/?action=show&id=73145

Читайте також:  Директор державної спортбази "Заросляк" вартістю 16 мільйонів намагався злити її за 165 тисяч власній фірмі

Теги: ,