Сьогодні одна з країн Європи скасує візи для українців
Автор ilona ilona
Додано 04.11.2016, 14:08 в розділі Суспільство
Сьогодні, 4 листопада, міністр закордонних справ України Павло Клімкін прибуде з офіційним візитом до Республіки Албанія.
Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

У рамках візиту заплановано підписання главами зовнішньополітичних відомств України та Албанії Угоди між Кабінетом міністрів України та Радою міністрів Республіки Албанія про взаємне скасування візових вимог,
– мовиться в повідомленні.
Клімкін також зустрінеться з президентом Албанії Буяром Нішані, головою парламенту Іліром Метою, прем’єр-міністром Еді Рамою та міністром закордонних справ Дітміром Бушаті.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
Астролог шокував прогнозом, названо рік, коли в Україні закінчиться війна
-
“Почули плач з-під землі”: Сімейна пара відкопала на кладовищі живу новонароджену дівчинку. Три дні у могилі
-
В Умані вже у 6 хасидів виявили Covid-19
-
Мольфарка Настуня з Гуцульщини сказала: «Росія розпадеться у 2025 році», скільки років ще нам чекати на мир
