facebook

“Ветеран” терористичних формувань найманців з Єкатєрінбурґа: на Донбасі ополченці перетворюються на бандитів!!!

В уральських “ополченців” по приїзду на Донбас почалися проблеми. За даними “УралПоліт.Ru”, більшість членів загону роззброїли, а керівництво підрозділів зникло. Обстановка напружена, і уральці, які опинилися в «гарячій точці» серйозно нервують.

«У нас пропали командири, і нам погрожують», – повідомив один з уральських “ополченців” з території Донбасу єкатєрінбурзькому товаришеві. Уточнимо, що сигнал SOS надійшов від добровольця, який поїхав з групою “ополченців” з Єкатєрінбурга 11 березня. Їм були влаштовані пишні проводи і вперше «десант» виїжджав «у відкриту», ні від кого не криючись.

Проте, як стало відомо кореспонденту “УралПоліт.Ru”, відразу після прибуття в розташування, в уральців почалися проблеми. З “ополченців” сформували «Уральський добровольчий загін».Геннадій, так назвемо “ополченця”, повідомляв, що після того, як загін прибув на місце несення служби, командир групи добровольців, голова єкатєрінбурзького обласного фонду ветеранів спецназу Володимир Єфімов виїхав з розташування.

«Він поїхав і пропав. Після цього місцеві стали “зати” (перегинати палицю – ред.). По іншому і не скажеш. 20 осіб виїхали. Зв’язку з ними немає три дні. Залишки вчора роззброїли і смикають по кілька людей », – повідомляв схвильований “ополченець”.

За деякими даними, конфлікт з представниками формування «Привид» під керівництвом Олексія Мозгового в уральців розгорівся через наказ здати зброю. У ході сперечань і погроз уральцям довелося роззброїтися.

«Я про них нічого не знаю. Навіть де вони стоять. А так все може бути. Тут багато хто з ополченців перетворюються на бандитів», – розповів один з “ветеранів” Донбасу, який перебуває зараз в Єкатєрінбурзі.

Джерело – “УралПоліт.Ru”

загрузка...