“Укрзалізниця” запустила сайт з продажу залізничних квитків через смартфони

Мобільна версія сайту спростить купівлю квитків і їх оплату банківською карткою через інтернет.

З 10 листопада “Укрзалізниця” запустила для користувачів смартфонів мобільну версію свого сайту для бронювання та продажу залізничних квитків.

62242

Нова версія вже доступна, працює у всіх операційних системах і дозволить спростити користування сервісом. “Запускаємо мобільну версію нашого сайту з продажу квитків booking.uz.gov.ua і рухаємося до мобільного додатку”, – написав керівник “Укрзалізниці” Войцех Бальчун на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, відтепер користувачам смартфонів буде зручніше замовляти залізничні квитки через власний сервіс УЗ і оплачувати покупку банківською карткою. “Сподіваємося, що це – ще один стимул для користувачів звернутися до нашого сайту, позбутися черг і знизити навантаження на каси. А головне – заощадити кошти та час, який, як відомо, теж гроші”, – зазначив Бальчун.

За даними “Укрзалізниці”, більше третини ж/д квитків на сьогодні продається через інтернет, причому, найчастіше їх купують безпосередньо через офіційний сайт компанії, а не через сервіси посередників. “До речі, найнижча ціна на квитки саме від “Укрзалізниці”, без посередників і переплати – в наших касах або на сайті. Тому наша мета – і далі нарощувати обсяги продажу залізничних квитків через електронні канали”, – резюмував Бальчун.Нагадаємо, що з кінця вересня цього року “Укрзалізниця” змінила правила бронювання залізничних квитків. Посилання правил, зокрема, торкнулося випадків масового викупу проїзних документів.

Читайте також:  Укрзалізниця відкрила продаж квитків на рейковий автобус до Польщі

Джерело.