Від початку року в області з’явилися 32 тисячі безробітних

У базі даних обласної служби зайнятості впродовж січня-жовтня 2016 року налічувалось 32,2 тис. вакансій.

images-890x395

За сприяння служби зайнятості у звітному періоді укомплектовано 30,2 тис. вакансій. До служби за допомогою звернулися 55,2 тис. громадян. Статус безробітного мали 32,8 тис.осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 28,6 тис. осіб.
З початку року за сприяння обласної служби зайнятості роботу отримали 30,3 тис. осіб, в тому числі 9,9 тис. зареєстрованих безробітних.
На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 534 безробітні, в тому числі 198 осіб, які недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці.

123 робочих місця створено шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Профорієнтаційні послуги отримали 81,4 тис. громадян, у тому числі особи, які навчаються у навчальних закладах різних типів, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщені особи та особи попереджені про вивільнення.
Станом на 1 листопада 2016 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,3 тис. осіб, з яких 8,7 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Читайте також:  Від початку року на Прикарпатті побільшало безробітних

Джерело.