Микола Палійчук: За десять місяців поточного року перевиконання міського бюджету Івано-Франківська становить 247 мільйонів гривень

Цьогоріч за 10 місяців з січня по жовтень загалом перевиконання міського бюджету Івано-Франківська по загальному фонду 209 млн. грн., що становить близько 40% перевиконання.

При плані на січень – жовтень 518 млн. грн. надійшло 727 млн. грн. Мова йде про власні надходження міського бюджету.

d8e42f75e3d763f3fb357904bc03d9cde75b4ca6

Крім цього, є ще дотація.

По спеціальному фонду бюджет міста перевиконано на 38 млн.грн.

Такі цифри в інтерв’ю Фіртці озвучив голова бюджетної комісії Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук щодо виконання бюджету в області та в Івано-Франківську зокрема.

«Загалом не пригадую такого року, щоб так гарно йшов бюджет. І обласний, і міський. Якщо за десять місяців Івано-Франківськ має перевиконання 247 мільйонів – це дуже багато. Це виходить, що близько мільйона і ста тисяч у день міський голова тільки по загальному фонду може витратити додатково на потреби міста. Єдине у чому суперечки – протягом року збільшувалась дохідна частина, відповідно збільшували видаткову частину, тому місто відсоток перевиконання на сьогодні називає менший, але від початку прийнятого року в січні 2016 року до фактичних показників 209 мільйонів за десять місяців.», – пояснює Микола Палійчук.

Якими рішеннями і на що саме спрямоване перевиконання бюджету, наразі інформації немає.

Читайте також:  Сьогодні івано-франківські активісти покажуть, як «Свобода» «дерибанить» міський бюджет

Джерело.