У Німеччині оголосили конкурс на вакансію випробувача борделів

Сексуальні контакти з працівницями також будуть входити в обов’язки.

1601774
У Німеччині соціальна мережа для учасників індустрії сексуальних утіх Kaufmich оголосила конкурс на вакансію якості роботи борделів у Берліні, повідомляє CNBC. Сюди входить перевірка якості сервісу, стандартів гігієни, чистоти і безпеки секс-обслуговування.

Сексуальні контакти з працівницями також будуть входити в обов’язки. При цьому стать здобувача значення не має, зате як обов’язковий пункт зазначено вищу освіту.

Мілонов запропонував поліцейським цілодобово обдзвонювати публічні будинки

Представники Kaufmich стверджують, що хочуть стати “тим, чим є в туріндустрії TripAdvisor”, маючи на увазі міжнародний онлайн-сервіс для мандрівників. Він відомий своїми рейтингами і відгуками про різні готелі, ресторани і визначні пам’ятки по всьому світу.

Нагадаємо, у Німеччині проституція офіційно дозволена. Наданням секс-послуг за гроші в країні займаються близько 400 тисяч жінок. Річний оборот індустрії становить близько шести мільярдів євро. “Закон про проституцію”, який легалізує це поняття, діє з 1 січня 2002 року.

Раніше в Амстердамі відкрився перший в Європі музей проституції.

Читайте також:  Шанси народити таких приблизно один до 13 мільйонів: Четверня ідентичних близнючок - Вікторія, Єлизавета, Милослава та Діана (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

загрузка...