Після хіміотерапії 11-річній дівчинці з Калуша потрібні донори

Дівчинці з Калуша Вікторії Вістовській потрібна допомога. Вона проходить реабілітацію після хіміотерапії в Івано-Франківській дитячій обласній лікарні.
Потрібні чоловіки-донори тромбоцитів з четвертою групою крові з Калуша або області, інформують ”Вікна”.

51e9184c09f88ce590f5c5d28c26a25b4e008efc_sm__large

Процедура абсолютно безпечна, ніякої загрози здоров’ю донора не несе.Чужих дітей не буває, не будьмо байдужими!

Телефон батька: +38 (066) 417-92-93, Олександр.

Маленька Віка була непосидючою дівчинкою. Схожа на Петрика П′яточкіна з мультика. Чи якісь змагання, чи виступи, свята – Віка у перших рядах. Але хвороба прийшла зненацька. Батьки помітили, що їх донечка стала квола, сонлива, зовсім на себе не схожа. Далі були лікарня, аналізи, невірне лікування, яке не давало результатів. Лише після ретельного обстеження у 2014 році у Віки виявили пухлину головного мозку. Діагноз: медулобластома, гідроцефалія.

Розпочалося хіміотерапевтичне лікування. Все йшло за планом, але дівчинці різко стало погано. Її поклали до Інституту нейрохірургії. Тривалий час Віка не могла рухатися, їсти, говорити. Цей стан був після проходження хіміотерапії та операції щодо ревізії шунтуючої системи. Вона була схожа на зів’ялу квіточку. І ось сталося чудо. Одного дня Віка просто відкрила очі і заговорила, почала самостійно їсти та сидіти, йдеться на сайті Української біржі благодійності..

Читайте також:  Як дитина. Міський голова сфотографувався за кремом авто, яке укладає асфальт (ФОТОФАКТ)

Джерело.