facebook

Прикарпатський депутат вважає, що Україні пора повертати Крим

Україна зробила стратегічну помилку весною 2014 року, коли Росія включила до складу Федерації Крим і Севастополь своїми суб”єктами Федерації.

602213_w_300

Таку думку на своїй сторінці у ФБ висловив депутат Івано-Франківської облради Юрій Романюк.

“Але, ще НЕ пізно Україні: 1) Визнати Калінінград (Кенігсберг) і Калінінградську область – суверенною територію ФРН! 2) Частину територію Мурманської та Ленінградської області – суверенною територією Фінляндії. 3) Визнати 4 Курильських острови – “ісконно Японською суверенною територією”. 4) Визнати всі прикордонні/суміжні до України області РФ частиною суверенної території України, які входили у межі України до 1954 року і були також незаконно передані Росії. 5) і так далі…”, – вважає депутат.

Романюк переконаний, що якщо Японія 70 років НЕ підписує мирний договір з РФ за 4 островки, то чому Україна повинна все здавати і прощати.

“Пора – повертати і робити цю концепцію стратегічною зовнішньополітичною суверенною територіальною аксіомою України, на довгу перспективу! Перспектива втілиться ще за нашого покоління! Скоро”, – написав депутат.

джерело http://firtka.if.ua/?action=show&id=73247

Читайте також:  У Франківську готель 10 років тому незаконно викупив прибудинкову територію багатоквартирного будинку. ВІДЕО
загрузка...