Українці створили безкоштовний додаток для вивчення англійської за фільмами

Кияни Назар і Наталія Бартосік створили сервіс «КіноМова», який навчає говорити англійською за допомогою кінокласики. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на «Українську правду».

569629749962634c329a69297b44a639
Поки сервіс функціонує лише в альфа-версії, але якщо користувачам сподобається ідея, розробники обіцяють запустити проект повноцінно.

Сервіс «КіноМова» орієнтований на людей, які тільки починають вивчати англійську. Англійська у ньому подається у вигляді уривків з відомих англомовних фільмів, що дозволяє бачити конкретні життєві ситуації, відчувати емоції акторів, а також чути фрази з фільмів регулярно трапляються у повсякденному житті.

Їх озвучують улюблені кіногерої: Форест Гамп, Тайлер Дерден, хоббіт Фродо, рибки з «У пошуках Немо» і інші.

Поки сервіс працює в альфа-версії, в ньому є всього 16 фраз з 15 фільмів.

«Ми відібрали близько 20 фільмів і написали алгоритм для аналізу їх субтитрів. Потім на базі пакета для статистичного аналізу великих даних відібрали найбільш уживані фрази і вже для них відбирали найцікавіші уривки», – розповів Назар.

Сервіс повністю безкоштовний і таким залишиться, обіцяють розробники. Поки сайт вдається підтримувати завдяки гранту від Red Hat Openshift, в рамках якого протягом півроку стартапам виділяють $ 100 в місяць на хостинг і обслуговування.

«Ми подали заявку з описом проекту та вони взяли нас в свою грантову програму. Потім можна подати нову заявку, і якщо проект не порушує їх норм, то вони можуть продовжити грант», – розповів Бартосік.

Зараз у команді лише дві особи, але розробники готові прийняти будь-якого, хто хоче допомогти.В остаточній версії буде більше 400 фраз з понад 100 фільмів, які повинні забезпечити основну частину повсякденної лексики.

Також автори проекту планують дати можливість користувачам озвучувати фрагменти фільмів власним голосом, щоб практикуватися у вимові і змагатися з іншими користувачами.

Читайте також:  Шматок гранітної плити розбив жінці голову в аеропорту "Бориспіль"

«Це буде схоже на такий собі міні-Coub. Повинно бути весело», – пообіцяв Назар.

Джерело.